| Vibration Force | 300kgf |
|---|---|
| Frequency | 5~3500hz |
| Table Material | Aluminum Alloy |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Application | Battery |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Application | Battery |
| Standard | UN38.3 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Vibration Direction | X,Y,Z Three-axis |
| Internal Dimension | W2000*H2000*D2000mm |
|---|---|
| Volume | 8000L |
| Temperature Range | -70~200C |
| Humidity Range | 20%~98%R.H |
| Test Hole Diameter | Dia. 100mm |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |