| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 30000N |
|---|---|
| Application | Battery |
| Standard | UN38.3 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Vibration Direction | Electrodynamics |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 3KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Application | Monitor |
| Test Standard | MIL STD 810F |
| Displacement | 25mm |
| Model | ES-10 |
|---|---|
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3-3000hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | IEC 60068-2 |
| Test Zone | 1000L |
|---|---|
| Temperature Range | -40~+150degree |
| Humidity Range | 20~98% |
| Skaker | Vibration Shaker |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Test Zone | 1000L |
|---|---|
| Temperature Range | -40~+150degree |
| Humidity Range | 20~98% |
| Skaker | Vibration Shaker |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| Test Zone | 1000L |
|---|---|
| Temperature Range | -70~+150degree |
| Humidity Range | 20~98% |
| Skaker | Vibration Shaker |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |