| Frequency | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Usage | Simulation Vibration Testing |
| Vibration Direction | X Y Z |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Meet Standard | Jis D1601 |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Application | Automobile Parts |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Battery Pack |
| Frequency | 3~2500hz |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Max. Speed | 1.6m/s |
|---|---|
| Moving Coil Weight | 3.5 Kg |
| Cooling Fan Power | 3kw |
| Rated Sine Force | 3000 N |
| Rated Random Force | 3000 N |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 75mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |