| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Max. Acceleration | 100g |
| Test Standard | IEC62133 |
| Vibration Direction | Horizontal And Vertical Vibration |
| Max. Dispacement | 51 Mm |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 3~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Vibration Direction | XYZ Axis |
| Acceleration | 100g |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~2700hz |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical AND Horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Test Standard | Iec 60068 Standard |
| Speed | 2.0m/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Frequency | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Usage | Simulation Vibration Testing |
| Vibration Direction | X Y Z |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 40KN |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |