| Slip Table | 600*600mm |
|---|---|
| Vibration Direction | Z Axis |
| Vibration Force | 6KN |
| Test Standard | IEC62133 |
| Shock Test | Half - Sine, Trapezoidal, Saw Tooth Wave |
| Test Zone | 1500L |
|---|---|
| Temperature Range | -70~+180degree |
| Vibration Shaker | 3KN~100KN According To Needs |
| Power | 380v |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Three Axis |
| Acceleration | 100g |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Acceleration | 1 Pc |
| Input | 1 Channel |
| Application | Automotive Industry |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Vibration Method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Displacement | 51mm |
| Application | Battery |
| Standard | Mil-std 810G |
|---|---|
| Vibration Force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| Application | Electromechanical Products |
| Frequency Range | 2~2500HZ |
| Sine Force | 3000N~150000N |
|---|---|
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H Or Customized |
| Table Size | 300*300mm |
| Application | Auto Parts |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |