| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Electrical Appliances |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Frequency Range | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Rated Speed | 1.2 M / S² |
| Warranty | 1 Year |
| Max Loading | 70KG |
| Type | Vertical &x,y,z |
| Model | ES-10 |
|---|---|
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3-3000hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Acceleration | 100g |