| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | Horizontal And Vertical |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3~2500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | XYZ Axis |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Test Standard | Iec 60068 Standard |
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Frequency Range | 3hz To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Directly | X,y,z |
| Moving Coiling | 30kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Max. Load | 100Kg |
|---|---|
| Test Amplitude | 0~100mm |
| Data Analysis | FFT, PSD, Etc. |
| Test Time | 0~9999min |
| Max. Force | 1000N |