| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | Three Directions Free Vibration |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |
| Force | 3000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Vibration Wave | Sine |
| Frequency | 3~3500hz |
| Displacement | 25mm |
| Vibration Wave | Sine |
|---|---|
| Application | Package |
| Acceleration | 100g |
| Displacement | 25mm |
| Controller | VENZO |
| Vibration Wave | Sine |
|---|---|
| Application | Packaging |
| Acceleration | 100g |
| Displacement | 25mm |
| Controller | VENZO |
| Random Force | 3000kg.f |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical + Horizontal Vibration |
| Control Method | Digital Amplifier Control |
| Application | LED, AUTO PARTS, BATTERY |
| Vibration Table Size | Can Be Customized |
| Accuracy | 0.1 |
|---|---|
| Power | 10KW |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Max Acceleration | 1000m/s2 (non Load) |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Frequency | 3~2500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| SINE Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical |
| Speed | 1.6m/s |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |