| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical + Horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Moving Coil Size | Dia. 240mm |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration | 3 Axis |
|---|---|
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Max Load | 450Kg |
| Application | Battery |
| Vibration | 3 Axis |
|---|---|
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Max Load | 450Kg |
| Application | Battery |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Power | Electronic |
| Test Standard | Iec 68-2-6 |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Table Size | Customized |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | China |
| Power | 380V, 3 Phases |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 100mm |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Test Standard | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601 , MIL-STD-810G |
|---|---|
| Application | Li-ion Battery Modules |
| Power | Electronic |
| Vibration Direction | X,Y,Z Three-axis |
| Vibration | 3 Axis |
| Frequency | 5~2000Hz |
|---|---|
| Vibration Force | 3000N |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| Max. Displacement | 25mm |
| Max. Speed | 1.6 M/s |