| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| Application | Electrical Parts |
| Sine Force | 20000N |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Max. Speed | 2.0m/s |
| Vibration Method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| Application | Electrical Parts |
| Sine Force | 1000N |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Max. Speed | 1.8m/s |
| Maximum Load | 270kg |
|---|---|
| Maximum Acceleration | 100 G |
| Product Name | Electrodynamic Shaker |
| Displacement | 51mm |
| Application | Defense, Aerospace, Auto Parts, PCB Board, Electronics |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3~2500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Product Name | Electrodynamic Shaker |
|---|---|
| Application | Defense, Aerospace, Auto Parts, PCB Board, Electronics |
| Displacement | 51mm |
| Frequency Range | 3Hz To 2,000 Hz |
| Velocity | 1.8m/s |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Frequency | 3~2500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |