| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Battery Pack |
| Frequency | 3~2500hz |
| Sine Force | 2000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Random Force | 3000N |
|---|---|
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Displacement | 25mm |
| Speed | 1.6m/s |
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |