| Application | Materila, Automobile Parts, Packing, House Hold Products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Military Industry, Civil, Electronic Appliances, Automotive, Spare Parts, Electronics, Aviation |
| Sine Force | 2000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Application | Motorcycle Batteries |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Shaker Force | 3KN |
| Standard | IEC 60095-7 |
| Frequency Range | 3~3500HZ |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Application | Materila, Automobile Parts, Packing, House Hold Products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Military Industry, Civil, Electronic Appliances, Automotive, Spare Parts, Electronics, Aviation |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Frequency | 5~2000Hz |
|---|---|
| Vibration Force | 3000N |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| Max. Displacement | 25mm |
| Max. Speed | 1.6 M/s |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration | Vertical Vibration |
| Table Size | 600X600mm |
| Warranty | 12 Months |
| Frequency | 5-3000 Hz |