| Vibration Force | 300kgf |
|---|---|
| Frequency | 5~3500hz |
| Table Material | Aluminum Alloy |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Vibration Tests | Sine And Random |
| Force | 2000N |
|---|---|
| Vibraton Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Application | Auto Parts |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 30000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Auto Parts |
| Displacement | 51mm |
| Table Size | 1000*1000mm |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Triaxial |
| Acceleration | 100g |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| Displacement | Sine And Random Large Displacement |
| Sine Force | 3000N~150000N |
|---|---|
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H Or Customized |
| Table Size | 300*300mm |
| Application | Auto Parts |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| Cooling Method | Air Cooling |
|---|---|
| Standard | UL 1642 |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Application | Battery, Auto Parts |
| Application | Laboratory And Industrial |
|---|---|
| Vibration Force | 20000N |
| Speed | 1.8m/s |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Application | Battery, Auto Parts |
| Test Standard | MIL-STD Standard |
| Acceleration | 100g |
| Test | Sine, Random, Shock |