| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 3~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 3~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | IEC 60068-2 |
| Table Size | Customized |
|---|---|
| Voltage | 3 Phase 380V/50HZ |
| Frequency Range | 5 Hz To 3000Hz |
| Vibration Directions | 3 Axis |
| Application | Lithium Battery |
| Vibration Force | 3KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Application | Monitor |
| Test Standard | MIL STD 810F |
| Displacement | 25mm |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Cooling Method | Air Cooling |
| Frequency Range | 3-3500hz |
| Displaccement | 40 Mm |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | MIL STD 810F |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
|---|---|
| Frequency | 5~3000hz |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Controller | Venzo-820 |
| Application | LED, Auto Parts |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Shock Force | 1200N |
|---|---|
| Vibration Direction | Veritical Horizontal Vibration Test |
| Standard | ISTA Standard |
| Application | Packaging |
| Displacement | 25mm |