| Vibration Force | 1000kgf |
|---|---|
| Frequency | 5~3500hz |
| Table Material | Aluminum Alloy |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Vibration Tests | Sine And Random |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Test Standard | Iec 60068 Standard |
| Speed | 2.0m/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Usage | Simulation Vibration Testing |
| Vibration Direction | X Y Z |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Maximum Force | 2,000 N |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Payload Capacity | 50 Kg |
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Triaxial |
| Acceleration | 100g |
| RESISTANCE SHOCK | Shock Isolation Device |
| Displacement | Sine And Random Large Displacement |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
|---|---|
| Frequency | 5~3000hz |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Controller | Venzo-820 |
| Application | LED, Auto Parts |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
|---|---|
| Frequency | 5~3000hz |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Controller | Venzo-820 |
| Application | LED, Auto Parts |