| Power | 20KW |
|---|---|
| Voltage | 380 V |
| Protection Class | IP55 |
| Heating Speed | 3 C/min |
| Cooling Speed | 1 C/min |
| Temperature Range | -70°C~150°C |
|---|---|
| Humidity Range | 20%~98% R.H. |
| Internal Dimension | W1000*H1000*D800mm |
| Volume | 800L |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 18kw |
| Voltage | 380 V |
| Internal Dimension | W2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 20kw |
| Voltage | 380 V |
| Internal Dimension | W2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Power | 20kw |
|---|---|
| Voltage | 380 V |
| Refrigerants | R404A Or Equivalent |
| Test Hole | Dia. 50mm |
| Communication Interface | RS232,R485 |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 30kw |
| Voltage | 380 V |
| Internal Dimension | W2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 20kw |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Internal Dimension | W2000*H2000*D2000mm |
| Temperature Range | -40°C~150°C |
|---|---|
| Temperature Resolution | ±0.1°C |
| Temperature Accuracy | ±0.5°C |
| Temperature Uniformity | ±2°C |
| Humidity Range | 20%~98%R.H |
| Temperature Range | -70~150°C |
|---|---|
| Humidity Range | 20%~98% R.H. |
| Temperature Accuracy | ±0.5°C |
| Humidity Accuracy | ±3.5% |
| Temperature Uniformity | ±2°C |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 20KW |
| Voltage | 380 V |
| Refrigerants | R404A Or Equivalent |
| Test Hole | Dia. 50mm |