| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | MIL STD 810F |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Application | R&D Laboratory |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Vibration Method | Sine & Random Vibration |
|---|---|
| Rated Sine Force | 20000N |
| Rated Random Force | 20000N |
| Frequency Range | 3~3500HZ |
| Max. Acceleration | 100g |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Application | LED, Auto Parts, Battery |
|---|---|
| Test Standard | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Function | Sine, Random, Shock |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |
| Force Output | 3000~100000N |