| SINE Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| SINE Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | Three Directions Free Vibration |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Three Directions |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 600kg |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Acceleration | 1 Pc |
| Input | 1 Channel |
| Application | Automotive Industry |
| Cooling Method | Air Cooling |
|---|---|
| Standard | UL 1642 |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Application | Battery, Auto Parts |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power | 380V 3 Phase 5 Wire |
| Frequency Range (hz) | 3~3500 |
| Rated Speed (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperature Range | -70c To 150c |