| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500Hz |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 600kg |
| Max. Speed | 1.6m/s |
|---|---|
| Moving Coil Weight | 3.5 Kg |
| Cooling Fan Power | 3kw |
| Rated Sine Force | 3000 N |
| Rated Random Force | 3000 N |
| Max. Displacement | 50mm |
|---|---|
| Data Acquisition | Real-time Acquisition |
| Test Type | Random, Sine, Shock, Etc. |
| Control System | PLC |
| Max. Load | 100Kg |