| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| Displacement | 100 Mm |
| Speed | 1.8 M/s |
| Max Load | 500 Kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 250kg |
| Shock Force | 1200N |
|---|---|
| Vibration Direction | Veritical Horizontal Vibration Test |
| Standard | ISTA Standard |
| Application | Packaging |
| Displacement | 25mm |
| Shock Force | 1200N |
|---|---|
| Vibration Direction | Veritical Horizontal Vibration Test |
| Standard | UN 38.3 IEC 62133 |
| Application | Battery |
| Displacement | 25mm |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | XYZ Axis |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| Frequency | 5-3000hz |
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical + Horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Moving Coil Size | Dia. 240mm |
| Displacement | 51mm |