| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |
| Max Load | 270kg |
| Application | Packaging |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Three Axis |
| Acceleration | 100g |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Three Axis |
| Acceleration | 100g |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Shaking Force | 1000kgf(10000N) |
|---|---|
| Maximum Load | 270kg |
| Velocity | 1.8m/s |
| Frequency Range | 3Hz To 2,000 Hz |
| Application | Defense, Aerospace, Auto Parts, PCB Board, Electronics |
| Weight Of Moving Coil | 14kg |
|---|---|
| Shaking Force | 1000kgf(10000N) |
| Maximum Load | 270kg |
| Mode | Sine, Random, Shock,Resonance Search And Stay |
| Maximum Acceleration | 100 G |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |