| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Application | Package |
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Test Standard | Ista 2a |
| Frequency | 3~3500hz |
| Standard | Mil-std 810G |
|---|---|
| Vibration Force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| Application | Electromechanical Products |
| Frequency Range | 2~2500HZ |
| Standard | Mil-std 810G |
|---|---|
| Vibration Force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| Application | Electromechanical Products |
| Frequency Range | 2~2500HZ |
| Frequency | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Usage | Simulation Vibration Testing |
| Vibration Direction | X Y Z |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Vibration Force | 300kgf |
|---|---|
| Frequency | 5~3500hz |
| Table Material | Aluminum Alloy |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Application | Battery |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Frequency | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Usage | Simulation Vibration Testing |
| Vibration Direction | X Y Z |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | MIL STD 810F |
| Vibration Method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| Application | Electrical Parts |
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Max. Speed | 1.8m/s |
| Vibration Method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| Application | Electrical Parts |
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Max. Speed | 1.8m/s |