| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| Displacement | 100 Mm |
| Speed | 1.8 M/s |
| Max Load | 500 Kg |
| Sine Force | 3000N~150000N |
|---|---|
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H Or Customized |
| Table Size | 300*300mm |
| Application | Auto Parts |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| Sine Force | 6KN |
|---|---|
| Standard | JIS D1601 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Frequency | 5~3500hz |
| Application | LED, Auto Parts, Packaging |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Application | Package |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Application | Battery |
| Test Standard | IEC 60068-2-64 |
| Acceleration | 100g |
| Test | Shock |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Vibration Direction | XYZ Three Axis |
| Frequency | 5~3500 Hz |
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Force | 20KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| Displacement | 100 Mm |
| Speed | 1.8 M/s |
| Test Standard | ISTA 3A |
| Sine Force | 3000N~150000N |
|---|---|
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H Or Customized |
| Table Size | 300*300mm |
| Application | Auto Parts |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| Displacement | 100 Mm |
| Speed | 1.8 M/s |
| Max Load | 500 Kg |
| Vibration Force | 20KN |
|---|---|
| VIBRATION DIRECTION | Horizontal Vibration |
| Application | Automotive |
| Usage | High Frequency Vibration Test |
| Test Standard | MIL STD 810G |