| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 100mm |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| SINE FORCE | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Accuracy | 0.05 |
|---|---|
| Power | 7KW, AC380V 220V |
| Protection Class | IP66 |
| Voltage | 380 V |
| Low Temperature | -40℃ |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~2700hz |
| Vibration | 3 Axis |
|---|---|
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Max Load | 450Kg |
| Application | Battery |
| Product Name | Vibration Shaker Table |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| Frequency | 3hz To 2000 Hz |
| Table Size | Customized |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Usage | Simulation Vibration Testing |
| Vibration Direction | X Y Z |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Vibration Force | 10000N |
|---|---|
| Application | Package |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Test Standard | ISTA |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 40KN |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |