| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 6KN |
|---|---|
| Standard | JIS D1601 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Frequency | 5~3500hz |
| Application | LED, Auto Parts, Packaging |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 40KN |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 85mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| Frequency | 5-3000hz |
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max. Acceleration | 1000m/s2 |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Battery |
| Frequency | 3~3500hz |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power | 380V 3 Phase 5 Wire |
| Frequency Range (hz) | 3~3500 |
| Rated Speed (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperature Range | -70c To 150c |