| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical + Horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Moving Coil Size | Dia. 240mm |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500Hz |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Meet Standard | ISTA |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Function | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Max Armature Size | 450mm |
| Acceleration | 100 G |
| Max Payload | 300kg |
| Application | LED, Auto Parts, Battery |
| Weight Of Moving Coil | 14kg |
|---|---|
| Shaking Force | 1000kgf(10000N) |
| Maximum Load | 270kg |
| Maximum Acceleration | 100 G |
| Application | Defense, Aerospace, Auto Parts, PCB Board, Electronics |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |