| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Power | Electronic |
|---|---|
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| Vibration Force | Customized |
| Power | Electronic |
|---|---|
| VIBRATION Force | 6000N |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| Platform | 600*600mm |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Power | Electronic |
|---|---|
| VIBRATION Force | 6000N |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| Platform | 600*600mm |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Test Zone | 1500L |
|---|---|
| Temperature Range | -70~+180degree |
| Vibration Shaker | 3KN~100KN According To Needs |
| Power | 380v |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~2700hz |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 800kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | Three Directions Free Vibration |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |