| Shock Force | 1200N |
|---|---|
| Vibration Direction | Veritical Horizontal Vibration Test |
| Standard | ISTA Standard |
| Application | Packaging |
| Displacement | 25mm |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Application | Battery, Auto Parts |
| Test Standard | MIL-STD Standard |
| Acceleration | 100g |
| Test | Sine, Random, Shock |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Frequency Range | 3hz To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Directly | X,y,z |
| Moving Coiling | 30kg |
| Frequency Range | 3-3000 HZ |
|---|---|
| Rated Speed | 1.8 M / S² |
| Warranty | 1 Year |
| Max Loading | 70KG |
| Type | XYZ |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 100mm |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Direction | 3-axis |
|---|---|
| Frequency Range | 5~2000hz |
| Standard | ISO16750 |
| Displacement | 51mm |
| Moving Coil Weight | 14kg |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Max. Speed | 1.6m/s |
|---|---|
| Moving Coil Weight | 3.5 Kg |
| Cooling Fan Power | 3kw |
| Power Supply | AC380V |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | Three Directions Free Vibration |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |