| Power | 380V, 3 Phases |
|---|---|
| Frequency Range | 5~3500hz |
| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Table Size | 600X600mm |
| Test Standard | EN 60068-2-6 Standard |
|---|---|
| Application | R&D Laboratory |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | AC380V |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Direction | Xyz Axis |
|---|---|
| Vibration Wave | Random Sine |
| Displacement | 51mm |
| Table Size | 800*800mm |
| Application | LED, Auto Parts |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | IEC 60068-2 |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Slip Table | 600*600mm |
|---|---|
| Vibration Direction | Z Axis |
| Vibration Force | 6KN |
| Test Standard | IEC62133 |
| Shock Test | Half - Sine, Trapezoidal, Saw Tooth Wave |