| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| Frequency | 5-3000hz |
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Vibration Method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| Application | Electrical Parts |
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Max. Speed | 1.8m/s |
| Max. Speed | 1.8 M/s |
|---|---|
| Moving Coil | 3.5~90kg |
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Application | LED, Battery, Auto Parts |
| Power | AC380V, 3 PHASE 5 LINES (or Customized) |
| Random Force | 30KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Mode | Electromagnetic |
| Application | Laboratory |
| Vibration Table Size | 800*800 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Triaxial |
| Acceleration | 100g |
| RESISTANCE SHOCK | Shock Isolation Device |
| Displacement | Sine And Random Large Displacement |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| Frequency | 5-3000hz |
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Force | 600N |
|---|---|
| Vibraton Direction | Vertical Vibration |
| Application | Electronic Products |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 10KN |
|---|---|
| Frequency Range | 5 Hz To 3000Hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Direction | Vertical Vibration+Horizontal Vibration |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Standard | IEC60068-2-27 |
| Application | Auto Part, LED Lighting, Battery |
| Vibration Table | 600*600mm |
| Vibration Direction | Xyz Axis |
|---|---|
| Vibration Wave | Random Sine |
| Displacement | 51mm |
| Table Size | 800*800mm |
| Application | LED, Auto Parts |