| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Wave | Sine |
|---|---|
| Application | Packaging |
| Acceleration | 100g |
| Displacement | 25mm |
| Controller | VENZO |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| Max. Load | 10kg |
| Test Standard | IEC60068-2-27 |
| Acceleration Range | 150~15000m/s2 |
| Pulse Width | 0.6~18 |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Control System | Manual, Automatic |
|---|---|
| Data Acquisition | Real-time, Post-test |
| Weight | Customized |
| Max Velocity | 100 Mm/s |
| Max Displacement | 50 Mm |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500Hz |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Shock Force | 12000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Standard | UN 38.3 IEC 62133 |
| Application | Battery |
| Displacement | 25mm |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |