| Vibration Direction | Vertical Vibration |
|---|---|
| Vibration Force | 20KN |
| Control Method | Computer Control |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500hz |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
|---|---|
| Vibration Force | 20KN |
| Control Method | Computer Control |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500hz |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |
| Max Load | 270kg |
| Application | Packaging |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 3~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Vibration Direction | XYZ Axis |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |
| Max Load | 270kg |
| Application | Packaging |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Vibration Direction | Xyz Axis |
|---|---|
| Vibration Wave | Random Sine |
| Displacement | 51mm |
| Table Size | 800*800mm |
| Application | Electronics Parts |
| Shock Force | 1200N |
|---|---|
| Vibration Direction | Veritical Horizontal Vibration Test |
| Standard | ISTA Standard |
| Application | Packaging |
| Displacement | 25mm |
| Shock Force | 1200N |
|---|---|
| Vibration Direction | Veritical Horizontal Vibration Test |
| Standard | ISTA Standard |
| Application | Packaging |
| Displacement | 25mm |
| Shock Force | 1200N |
|---|---|
| Vibration Direction | Veritical Horizontal Vibration Test |
| Standard | ISTA Standard |
| Application | Packaging |
| Displacement | 25mm |