| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Force | 6KN |
|---|---|
| Standard | JIS D1601 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Frequency | 3~3500hz |
| Application | LED |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Vibration Mode | Sine Random |
| Displacement | 25 Mm |
| Diameter Of Moving Coil | 230mm |
| Vibration Force | 3KN |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Application | Lithium Battery |
| Frequency | 5~3500Hz |
| Speed | 1.6 M/s |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration | 3 Axis |
|---|---|
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Max Load | 450Kg |
| Application | Battery |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 75mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |