| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Test Standard | Iec 60068 Standard |
| Speed | 2.0m/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Test Standard | Iec 60068 Standard |
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| Displacement | 100 Mm |
| Speed | 1.8 M/s |
| Max Load | 500 Kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | 3 Axis |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Application | Battery |
| Test Standard | IEC 60068-2-64 |
| Acceleration | 100g |
| Test | Shock |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |