| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 75mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Internal Dimension | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| External Dimension | W1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 Liters |
| Saline Test | NSS ACSS |
| Spray Volume | 1.0~2.0ml /80cm2 /h |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Meet Standard | ISTA |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Standard | Mil-std 810G |
|---|---|
| Vibration Force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| Application | Electromechanical Products |
| Frequency Range | 2~2500HZ |
| Temperature Range | RT+10°C~80°C(80°C ~150°C Optional) |
|---|---|
| Temperature Accuracy | ±0.5℃ |
| Temperature Resolution | 0.1℃ |
| Temperature Uniformity | ±2.5℃ |
| Temperature Rising Speed | 0.1~3.0 (°C/min) |
| Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Application | Packaging |