| Rated Random | 10000N |
|---|---|
| Rated Acceleration | 1000M/S2 |
| Displacement | 51MM |
| Vibration Table | W800*D800mm |
| Moving Coil | 14Kg |
| Test Hole | 50mm Or 100mm |
|---|---|
| Water Tank | 25L |
| Viewing Window | 250*300mm |
| Control Panel | LCD Touch Screen |
| Compressor Brand | Bitzer |
| Accuracy | 0.1 |
|---|---|
| Power | 40kva |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Vibration Direction | Horizontal Vertical |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max Acceleration | 1000m/s2 |
| Max Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Vertical Expander | 500*500mm |
| Horizontal Slip Table | 500*500mm |
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max. Acceleration | 1000m/s2 |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max. Acceleration | 1000m/s2 |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max Acceleration | 1000m/s2 |
| Max Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |