| Internal Dimension | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Display Type | Programmable Touch Screen |
| Test Hole Diameter | 50mm |
| Communication Interface | RS232 |
| Rated Random | 10000N |
|---|---|
| Rated Acceleration | 1000M/S2 |
| Displacement | 51MM |
| Vibration Table | W800*D800mm |
| Moving Coil | 14Kg |
| Test Hole | 50mm Or 100mm |
|---|---|
| Water Tank | 25L |
| Viewing Window | 250*300mm |
| Control Panel | LCD Touch Screen |
| Compressor Brand | Bitzer |
| Internal Dimension | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| External Dimension | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Low Temperature | -40℃ |
| High Temperature | 150℃ To 200℃ |
| Humidity Range | 20%~98% R.H. |
| Accuracy | 0.1 |
|---|---|
| Power | 40kva |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Vibration Direction | Horizontal Vertical |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max Acceleration | 1000m/s2 |
| Max Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max. Acceleration | 1000m/s2 |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Power | 20kw |
|---|---|
| Voltage | 380 V |
| Refrigerants | R404A Or Equivalent |
| Test Hole | Dia. 50mm |
| Communication Interface | RS232,R485 |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Vertical Expander | 500*500mm |
| Horizontal Slip Table | 500*500mm |
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25 |