| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 250kg |
| SINE Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Table Size | Customized |
|---|---|
| Voltage | 3 Phase 380V/50HZ |
| Frequency Range | 5 Hz To 3000Hz |
| Vibration Directions | 3 Axis |
| Application | Lithium Battery |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
|---|---|
| Test Standard | MIL-STD-810F |
| Feature | Sine And Random Shock Test |
| Vibration Force | 30000N |
| Displacement | 100mm |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max. Acceleration | 1000m/s2 |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Table Size | Customized |
| Standard | ISO 16750 |
| Application | Electrical Vehicle Battery Pack |
| Test | Sine And Random |
| SINE Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | Three Directions Free Vibration |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |
| Vibration Direction | Vertical Or Horizontal |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine And Random |
| Displacement | 51mm |
| Table Size | 600*600mm |
| Application | LED, Auto Parts |
| Application | Laboratory And Industrial |
|---|---|
| Vibration Force | 20000N |
| Speed | 1.8m/s |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |