| Application | Materila, Automobile Parts, Packing, House Hold Products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Military Industry, Civil, Electronic Appliances, Automotive, Spare Parts, Electronics, Aviation |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | VERTICAL HORIZONTAL VIBRATION |
| Power | 380v 3 Phase |
| Product Name | Vibration Shaker Table |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| Frequency | 3hz To 2000 Hz |
| Table Size | Customized |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3-3500 Hz |
|---|---|
| Collor | Blue |
| Power | 750W |
| Test Standard | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Material | Steel |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Electronics Parts |
| Other Name | Vibration Shaker Table |
| Test | Sine, Random, Shock |
| Application | Materila, Automobile Parts, Packing, House Hold Products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Military Industry, Civil, Electronic Appliances, Automotive, Spare Parts, Electronics, Aviation |
| Application | Materila, Automobile Parts, Packing, House Hold Products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Military Industry, Civil, Electronic Appliances, Automotive, Spare Parts, Electronics, Aviation |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Table Size | Customized |
|---|---|
| Max Load | 100kg |
| Power | 750W |
| Voltage | 380V/50Hz |
| Test Standard | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |
| Max Load | 270kg |
| Application | Packaging |