| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 15KW |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Refrigerants | R404A Or Equivalent |
| Software | TT-5166 |
|---|---|
| Interface | USB/RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 450KG |
| Temperature | -70-150℃ |
| Accuracy | 0.1 |
|---|---|
| Power | 8KW |
| Voltage | 380 V |
| Internal Dimension | W500*H600*D500mm |
| Volume | 150 Liters |
| Internal Dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| Volume | 80L |
| Temperature Range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| Inner Material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless Steel |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 20kw |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Internal Dimension | W2000*H2000*D2000mm |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 20KW |
| Voltage | 380 V |
| Refrigerants | R404A Or Equivalent |
| Test Hole | Dia. 50mm |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 18kw |
| Voltage | 380 V |
| Internal Dimension | W2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Power | 20kw |
|---|---|
| Voltage | 380 V |
| Refrigerants | R404A Or Equivalent |
| Test Hole | Dia. 50mm |
| Communication Interface | RS232,R485 |
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Power | 20kw |
| Voltage | 380 V |
| Internal Dimension | W2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Power Supply | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| Stem Pressure | 0.0kg/cm~2.0 Kg/cm(+101.3Kpa) |
| Temperature Range | 100ºC~135ºC |
| Relative Pressure | Display Values On Pressure Gauge |
| Absolute Pressure | 100 Kpa + Display Values |